Prezentace služeb

Prezentace služeb neodmyslitelně patří k jakékoli prosperující společnosti, a proto využijte efektivně své prezentace služeb a propagujte ji pomocí článků.

Nové služby > Domácnost

Domácnost

Barevné ploty pro každý dům z kvalitního betonu

Tags: betonove ploty | okrasne ploty | oploceni | ploty

Počasí přeje rekonstrukcím a stavbám všeho druhu. Zatímco někteří zatím položili základy nového rodinného sídla, jiní již finišují s konečnými úpravami před nastěhováním. Každý samostatně stojící dům by měl mít plot, abyste jej mohli oddělit od ostatních a měli vlastní soukromí. Výběr toho správného plotu záleží jen na vás. Postupujte podle vašich priorit, někdo dává přednost vzhledu, jiný upřednostňuje pocit bezpečí a soukromí. Nebo to udělejte jako spousta dalších před vámi a pořiďte si betonový plot. Betonové ploty se nejlépe hodí k zachování maximálního soukromí, protože jsou dostatečně mohutné, pevné a odolné.

Na druhou stranu se však nemusíte bát jejich vzhledu, betonové ploty plní samozřejmě i dekorativní účel. Betonový plot od Betonovéploty.net splňuje veškeré vaše požadavky na ideální plot, je vyroben z vysoce kvalitního betonu, má tedy všechny jeho dobré vlastnosti. Betonový plot se vyznačuje velmi dlouhou životností, je pevný a dostatečně odolný, aby vydržel působení deště, sněhu, mrazu i slunečního záření.

Vedle praktických vlastností lze říci, že betonový plot je velmi variabilní. Můžete si sestavit plot o různé výšce podle toho, jak ho právě vy potřebujete, vyberete si tvar zakončení plot, dekor i barvu. Základní barva betonového plotu je šedá, není však žádný problém si jej objednat v barvě pískovce, terakoty nebo v dalších atraktivních barvách. Další volitelnou vlastností betonového plotu je design. Betonovéploty.net nabízí

v mnoha různých dekorech. Velmi oblíbený je motiv štípaného kamene, reprezentativně vypadají také dekory cihliček. Pokud tedy chcete mít kolem vašeho domu elegantní a přitom praktický plot, vsaďte na betonový plot od Betonovéploty.net, vyberte si některý z dostupných designů, barvu a tvar plotu a nechte si jej odborně instalovat.

 

Vytápění zimních zahrad Bohemiaplast

Tags: bohemiaplast | okna | plastová okna | Vchodové dveře | Zimní zahrady

Rozhodujeme-li se pro zimní zahradu, je třeba zvážit, zda ji chceme využívat celoročně, nebo pouze sezónně. Její vytápění nám umožní celoroční užívání.  Rozdíl může být v tom, zda dáváte zimní zahradě přednost jako obytnému prostotu anebo, zda ji využíváte k pěstování rostlin.

V nevytápěných zimních zahradách může klesnout teplota až pod bod mrazu, pokud zde tedy hodláte pěstovat rostliny, je nutné jejich výběr této skutečnosti přizpůsobit. Dobré podmínky k přezimování tu budou mít například citrusy.  Varianta nevytápěných zimních zahrad je samozřejmě provozně i investičně nejméně náročná.

Nejelegantnějším ale zároveň i finančně nejnáročnějším řešením je vytápění za pomocí konvektorů umístěných v podlaze. Z konvektorů sálá teplo, a tak je zimní zahrada  obyvatelná i mimo sezónu. Nejčastější volbou pro vytápění však i nadále zůstávají radiátory.

Obvykle však zimní zahrady udržujeme v takových podmínkách, aby teplota neklesala pod  5°C. Za slunečných dnů v zimě se však třeba sama ohřeje až na 15°C. Přímotop je to, co by mělo postačit k takovémuto lehkému přitápění.

Vytápění zimní zahrady může být však napojeno i přímo na otopný systém domu.  V tomto případě je nutné, aby se okruh, ke kterému patří zimní zahrada, dal ovládat samostatně. Jednodušší variantou je pak samostatný okruh elektrického vytápění s vlastním termostatem.  Ovládání tohoto okruhu pak můžeme poměrně rychle přizpůsobit vnějším povětrnostním podmínkám. V naší široké nabídce nabízíme například i plastová okna a vchodové dveře..

Dnes již nejsou žádnou výjimkou ani krby umístěné v zimních zahradách.

Zimní zahradu je však třeba vnímat jako komplexní systém, musí být tedy navržena, a to včetně vytápění, přesně pro konkrétní místní podmínky. 

 

Na co si dát u dřevostaveb pozor

Tags: dřevostavby | montované domy | rodinné domy

Pokud hodláte stavět rodinný dům formou dřevostavby, svěřte svou stavbu do rukou odborníků. Správně provedené tepelné izolace domu přímo ovlivňují velikost provozních nákladů na Vaše bydlení. Mnoho stavebních firem dodávajících montované domy charakterizuje zateplení dřevostaveb pouze skladbou obvodové stěny a uvádí součinitel prostupu tepla pouze pro obvodovou stěnu. To ale v žádném případě nestačí.

Na tepelné ztráty objektu mají vliv všechny konstrukce v obálce budovy, tj. kromě obvodových stěn také okna, vchodové dveře, střecha, strop pod půdním prostorem, podlaha přízemí atd. Je třeba si uvědomit, že tepelný tok stoupá vzhůru, a proto jsou na vodorovné a šikmé konstrukce ve stropě nebo ve střeše přibližně o 1/3 přísnější požadavky než u obvodové stěny. Správné vyřešení tepelných izolací se prokazuje energetickým štítkem obálky budovy.

Sortiment materiálů na trhu pro provedení tepelných izolací dřevostaveb je značně široký. Výběr levnějších druhů s horšími tepelně izolačními parametry sice sníží pořizovací náklady, ale jedná se o špatné rozhodnutí, protože vyššími provozními náklady se v průběhu životnosti stavby taková úspora zaplatí mnohonásobně.

Chcete-li být dobrými investory svého domu a řešíte-li ekonomii bydlení jako celku, porovnávejte kompletní stavební fyziku domu jako celku. Investice vložené do tepelných izolací mají rychlou návratnost a jednoznačně se vyplatí!

Pokud máte zájem najít vhodné řešení Vašeho rodinného domu, podívejte se na katalog dřevostaveb od firmy ROVAX BRNO.

 

Reality a nové byty v Praze

Tags: bydlení | byty | novostavby

Společnost Online-reality.cz se zaměřuje na prodej a pronájem pražských realit. Můžete si vybrat z nabídky těch nejatraktivnějších bytů, novostaveb a developerských projektů. Díky jednoduchému vyhledávači ušetříte váš čas, protože vám po zadání vašich kritérií vybere jen ty reality Praha, o které máte skutečný zájem. V prvním kroku zadáte druh nemovitosti, kterou hledáte: byt, dům, pozemek nebo komerční prostor k prodeji či pronájmu. Dalším krokem je stanovení cenového rozpětí. Poslední informací jsou údaje o lokalitě. V nabídce jsou nové byty Praha v rušnějších částech hlavního města, ale i milovníci přírody si zde vyberou reality v klidných částech u Prahy.

Pokud hledáte nové byty prodej Praha, pak si jistě vyberete z bohaté nabídky novostaveb. Nové developerské projekty jsou v Praze realizovány úspěšnými developery, kteří se snaží nabídnout maximálně komfortní a pohodlné bydlení náročnějším klientům. Oblíbeným projektem je například Nový Park Písnice, o jehož realizaci se zasloužila developerská společnost EKOSPOL, která se zaměřuje na výstavbu cenově dostupných projektů v atraktivních pražských lokalitách. Praha 12 – Písnice je vhodnou lokalitou pro všechny milovníky bezprostředního kontaktu s přírodou. Toto místo je navíc naprosto skvěle dostupné do centra Prahy.

Pokud přemýšlíte o koupi bytu, rozhodněte se co nejdříve. Vlastnit byt v novostavbě má mnoho výhod. Můžete se ihned nastěhovat, protože není potřeba žádná rekonstrukce, jedná se o nové moderní bydlení v atraktivních lokalitách, každá novostavba je něčím výjimečná a hlavně se jedná o dobrou investici na celý život. Pro náročnější klienty jsou v prodeji také luxusní byty. Nechte se oslnit Rezidencí Šafránka na Praze 5 v klidné lokalitě nedaleko centra Prahy. Jedná se o nádhernou historickou budovu, která je moderně zrekonstruována a skládá se z 12 luxusních bytů a komerčních prostorů. Oceníte-li luxus a nadstandardní vzhled, nechte se okouzlit bydlením v poklidném prostředí plné zeleně a zároveň veškerým spektrem veřejných služeb, nákupními možnostmi a kulturním i sportovním vyžitím pro celou rodinu.

 

Celoroční bydlení trochu jinak

Tags: bydlení | domy | dřevostavby | mobilní domy

Mobilni-domy.in je firma, která se zaměřuje na prodej mobilních domů. Vybrat si můžete z pestré nabídky dřevěných mobilních domů, levných mobilních domů a mobilních domů určených k celoročnímu pobytu. Klasické mobilní domy jsou situované do průměrného klimatu. Mají tak jednoduchá okna a zdi, které jsou směsicí speciálního plastu a dřeva, které nejsou vhodné do zimního počasí. Mobilní domy celoroční však mají tepelně-izolační vlastnosti, což v zimě zamezí ztrátám tepla a v létě výborně izoluje od horka. Další výhodou celoročních mobilních domů jsou dvojitá okna, zajištění odpadů a přívodů vody před zamrzáním. Největší výhodou těchto domů je jejich mobilita, což znamená možnost okamžitého bydlení bez nutnosti stavebního povolení, kompletního vybavení nábytkem a spotřebiči. Klasický mobilní domek má průměrnou rozlohu okolo 42m2, ale na výběr jsou samozřejmě větší i menší domy. Mobilní domy mají několik výhod. Tyto domy jsou cenově velice výhodné. Základní provedení mobilního domku je od 350 000 Kč, což je nesrovnatelná cena s běžnými nemovitostmi. Mobilní domy nejsou však určeny pouze na bydlení. Tyto domky jsou hojně využívány i jako kanceláře nebo ubytovny.

Mobilní domy jsou často nazývány i jinými jmény, například pojízdné domy, mobilhouse, mobilhome, mobilheim a mobilhaus. Mobilheimy představují revoluci v bydlenímobil, jejich předností je různorodé využití. Pro svou mobilitu se mobilheim celoroční stal vyhledávaným produktem všech věkových skupin. Jako první se mobilheim objevil v USA a stal se populárním a komfortním bydlením. Tyto domky vynikají nejen svou mobilitou, ale také rychlostí výstavby. Jsou to takzvané domky na kolečkách, jejichž rozměry jsou téměř neomezené. V nabídce jsou také montované domy, pod kterými si můžete představit bungalovy a nízkoenergetické domky a relaxační chaty za zajímavé ceny. K prodeji jsou nejčastěji nabízeny montované domy o dispozicích 3+1 a 4+1. Výhodou těchto domů je rychlá realizace a umístění, nízkoenergetický standard, vysoká životnost domu, variabilita výstavby, certifikované postupy a možnost vlastního návrhu montovaného domu.

 
Více článků...