Prezentace služeb

Prezentace služeb neodmyslitelně patří k jakékoli prosperující společnosti, a proto využijte efektivně své prezentace služeb a propagujte ji pomocí článků.

Nové služby > Kadeřnictví

Kadeřnictví

Clipin4you-Prodlužování vlasů

Tags: clip in | clip in ofina | clip in vlasy | clip-in | cop | culik | evropské vlasy | indické vlasy | keratin | micro ring | ofina | přičesek | přičesky | prodej vlasů | prodloužení | prodlužování | prodlužování vlasů | pu extension | tape in | tapex | vlasy

CLIPIN4YOU-Prodlužování vlasů

Náš e-shop www.clipin4you.cz se zabývá prodlužováním vlasů.

Prodáváme vlasy značky HairStar – vlasy Evropského typu, Indické vlasy, Evropské vlasy a Evropské vlasy Virgin.

Vlasy evropského typu - kvalitní vlasy, které mají kutikulu vždy směrem dolů a tím se zamezí nežádoucímu zacuchání. Jsou upravené a zjemněné. 

Indické vlasy-jsou oblíbené díky své kvalitě nejvyšší jakosti a cenové dostupnosti. 

Mají 2krát větší životnost než vlasy Evropského typu.

Evropské vlasy-jsou nejžádanějším sortimentem na trhu hlavně pro svou životnost a kvalitu.

Evropské vlasy Virgin- jsou to panenské vlasy-nežádanější a nejkvalitnější vlasy na trhu a jsou určeny i pro ty nejnáročnější zákaznice.

Na Evropské vlasy Virgin je záruka 1 rok proti zacuchání.

 

Většina z nás by chtěla krásné, dlouhé, husté a zdravé vlasy, ale? 

Bohužel ne všem nadělila příroda tolik štěstí. My můžeme dělat cokoliv, ale naše vlasy nebudou nikdy tak krásné a zdravé jak to vidíme v reklamách na šampon.

Prodlužování vlasů je snadný způsob, jak přidat na délce či objemu Vašich vlasů. V současné době, vidíme největší osobnosti jako Jessica Simpson, Britney Spears, a Heidi Klum s krátkými vlasy jeden den a druhý den mají dlouhé vlasy. Způsobuje to stále populárnější prodlužování vlasů.

Prodlužování vlasů se stalo fenomén, který velmi výrazným způsobem změnil vzhled mnoha žen. To co nedokázala příroda, dokázala technika. A výsledek jsou dokonalé, zdravé, krásné vlasy!

Existuje hned několik způsobů prodlužování vlasů, které Vám náš e-shop www.clipin4you.cz nabízí.

Metoda Clip in- Aplikace 5 minut z pohodlí domova!!!

Clip in v současné době patří mezi jednu z nejrozšířenějších, nejoblíbenějších a také nejšetrnějších metod.

Prostřednictvím metody Clip in se může pyšnit dlouhými, hustým a zdravými vlasy každá z nás. A to velmi jednoduchým a finančně snadno dostupným způsobem.

Právě jednoduchost, přirozenost a extrémně nízká cena dostala metodu Clip in na vrchol oblíbenosti.

Clip in Ofina- Novinka na trhu!!!! Žádné stříhání Vašich vlasů. Během minuty máte ofinu, po které jste toužily. Jednoduché nasazení Clip in Ofiny na sponkách.

Metoda Keratin- velmi moderní záležitost dnešní doby. Je to metoda, která je velmi šetrná k vašim vlasům. Prodloužení vlasů keratinem je nenápadné a přirozené.

Pramen vlasů je již připraven na tuto metodu a to svým keratinovým zakončením tzv. „nehtíkem“, ten se přiloží na vlastní vlasy a pomocí speciálních tepelných kleští roztaví a vytvoří se spoj, který se upraví do tenkého válečku.

Tento spoj lze bez problému odstranit pomocí speciálního profi odstraňovače na keratin, který také v našem obchodě www.clipin4you.cz nabízíme.

Metoda Micro Ring- Jedná se o metodu používanou "za studena" a bez chemikálií či tepla, pouze na bázi zavření micro kroužku a jeho opětovném otevření při posunutí pramínku. Na tuto metodu se používá mechanický přístroj a navlékátko. My prodáváme prameny easy loop, které jsou připraveny pro tuto metodu, každý pramen má svůj micro ring a očko pro snadnější aplikaci. Tato metoda je naprosto šetrná k vlastním vlasům.

Metoda Tape in-Tapex- Tato metoda prodlužování se stává v poslední době velmi populární. Ne, jen svou šetrností k vlasům, ale šetří i čas. Pokud jste zručná nebo máte šikovnou kamarádku, tak nemusíte navštěvovat kadeřníka, ale vlásky si můžete nasadit i v pohodlí Vašeho domova. Aplikace je velmi snadná!!

Pramen vlasů na nichž je přilepená lepicí páska, jednoduše přilepíte ke kořínkům vlasů, nahřejete žehličkou na vlasy a je hotovo. Žehlička na vlasy zajistí pevné přilnutí.

Profesionálním odstraňovačem pásky rozlepíte spoj aniž by jste si poškodila vlasy nebo samotný spoj. Opět najdete v sekci Příslušenství- www.clipin4you.cz

Metoda Příčesek cop/culík-novinka mezi příčesky culík (cop).

Tak jako s šikovnou clip in ofinou, tak i s příčeskem za několik pár minut získáte okamžitou změnu účesu. Aplikace Vám zabere maximálně 2 minuty a z krátkého culíku, máte během chvilky krásný, hustý, dlouhý cop.

Své vlasy svážete do copu, poté příčesek culík nasadíte na Váš cop a připevníte pomocí pinet, které jsou uvnitř culíku. A vše je hotovo!!

 

V našem e-shopu www.clipin4you.cz naleznete taky spousta dalšího jako je příslušenství, slevy a výprodej, článek o metodách prodlužování,sekci spokojené zákaznice…

ZKRÁŠLETE SE NAŠIMI VLASY A  BUDETE SPOKOJENI !!

Budeme se těšit na Vaší návštěvu- www.clipin4you.cz

 

Inzerujte volná pracovní místa v kadeřnických salonech

Tags: nabídky práce | Praha | v praze | volná místa

V dnešní době hledá práci mnoho lidí, proto jsme se rozhodli firemní katalogy rozšířit o INZERCI PRACOVNÍCH MÍST, tedy nabídky a poptávky práce vč. brigád. Je totiž pohodlnější hledat si práci po internetu, než navštěvovat úřady práce. U nás naleznete volná pracovní místa i Vaše potenciální pracovníky, které vyjadřuje věta "hledám práci". Pokud tedy hledáte nového pracovníka, není nic jednoduššího, než využít některý z našich katalogů.

 

Naše katalogy a jejich segment věnující se nabídce práce, naleznete na:

práce v kadeřnických salonech Prahy 2

pracovní nabídky v salonech krásy Prahy 3

www.kadernictvipraha-4.cz/prace/prace

 

Výhody inzerce v našich katalozích:

 

-           vysoká návštěvnost

-           cílená skupina návštěvníků - lidé, kteří bydlí či pracují ve Vašem okolí a zajímají se o obor, ve kterém pracujete

-           přehlednost

-           nízká cena inzerce (zakládáme si na dostupnosti našich služeb)

            (můžete srovnat např. s nabídkou pracovních portálů jobs.cz a prace.cz.)

 

Prodlužování vlasů pro hustou hřívu

Tags: prodlužování vlasů | prodlužování vlasů brno

V současné době je v oblasti úpravy vlasů velké množství dostupných metod, jak docílit krásných vlasů. Dlouhé a husté vlasy jsou ale vidět na molech snad všech módních přehlídek každý rok. Dlouhé vlasy navíc dodávají půvab a ženskost i jednoduchému stylu oblékání. Mnoho z nás chce vypadat krásně a upraveně jako modelky, herečky či zpěvačky. A právě pro nás je tu prodlužování vlasů, které je řešením pro naše problémy s vlasy. Dnes již existuje velmi mnoho metod, jak vlasy prodloužit. Je jen na nás, kterou metodu si vybereme, abychom byli spokojeni s výsledkem. Prodloužené vlasy můžeme běžně mýt, foukat, žehlit nebo dokonce barvit či odbarvovat. Prodlužování vlasů je dnes opravdu obecným upravováním vlasů, které může využít každá žena. Prodloužené vlasy samozřejmě vyžadují pečlivou péči. Je spousta výrobků vyráběných právě za účelem ošetřování prodloužených vlasů. Prodloužené vlasy můžeme samozřejmě denně jak fénování, žehlení, ale také natáčení. Mezi jednu z metod prodlužování vlasů je Great Lenghts. Jedinečnost prodlužovaných vlasů Great Lenghts spočívá v záruce, která se vztahuje na 100% nezasukování spojů po dobu nošení vlasů a nepoškozování vlastního vlasového vlákna. Great Lenghts jako jediná společnost pracuje na bázi přírodních látek. Zajeďte si na prodlužování vlasů Brno a mějte hustou hřívu svých vlasů.

 

Prodloužení a zahuštění vlasů

Kadeřnictví

Tags: prodlužování vlasů | prodlužování vlasů brno

Přemýšlíte o prodloužení vlasů, ale nevíte co od toho očekávat? Metoda prodlužování vlasů Great Lenghts používá ze všech příbuzných způsobů nejmenší spojovací materiál, který je nerozeznatelný – respektuje barvu vlasu, navíc je možné ho redukovat podle typu vlasů. Prodloužené vlasy při vhodném napojení nejsou viditelné.

Celý článek...

 

Dámské spodní prádlo nabízí velký výběr!

Již dávno je pryč doba, kdy ženy i muži nenosili spodní prádlo, anebo bylo na trhu pouze jakési unifikované prádlo, které bylo pouze funkční a nikoli příliš pohledné. Při návštěvě obchodů se spodním prádlem je dnes možné narazit prakticky na jakýkoli kus spodního oblečení. Obzvláště ženy mají k dispozici například klasické kalhotky anebo tanga.

Vybírat však mohou i z korzetů anebo podprsenek mnoha různých typů. Na mysli máme třeba podprsenky push-up anebo klasické podprsenky či podprsenky sportovní, které umožňují kvalitní sportovní výkony, bez toho aniž by prsa byla jakkoli deformována.

 
Více článků...