Prezentace služeb

Prezentace služeb neodmyslitelně patří k jakékoli prosperující společnosti, a proto využijte efektivně své prezentace služeb a propagujte ji pomocí článků.

Nové služby > Ubytování

Ubytování

Dovolená na Lipně v létě i zimě

Tags: dovolená Lipno | dovolená s dětmi | ubytování Frymburk

Lipno je ideálním místem pro dovolenou. Vodní plocha umožňující provozovat nespočet vodních sportů, krásná šumavská příroda láká k procházkám či výletům na kole a v neposlední řadě se pozornosti těší také kulturní památky jižních Čech – hrady, zámky i technické památky. V létě nebo v zimě, na Lipně je vždy co dělat.

Láká vás dovolená Lipno, ať jste mladý pár nebo rodina s dětmi, určitě využijte nabídku hotelu Maxant ve Frymburku. Tento hotel patří mezi hotely na lipně, které se snaží pro každého návštěvníka vytvořit co největší komfort a pohodlí.

 

Lipno pro rodiny s dětmi

Maxant – wellness hotel na jezeře Lipno nabízí pro rodiny s dětmi šest rodinných apartmánů se dvěma ložnicemi a ledničkou. V každém apartmánu jsou tři nebo čtyři pevná lůžka a na přání lze přidat přistýlku. Pokud má rodina malé dítě, není problém umístit na pokoj dětskou postýlku. Děti do 12 let mají v hotelu Maxant ubytování se slevou.

Na rodiny s dětmi myslí hotel Maxant také v kuchyni  ̶   restaurace má nekuřácké prostory, menu nabízí velký výběr dětských jídel. Není také problém přinést si pro malé dítě vlastní jídlo a obsluha vám je ráda ohřeje. Samozřejmostí jsou dětské židličky, děti zabaví stolek na malování a dětský herní koutek v zimní zahradě. Maminky mohou využít přebalovací pult, který je umístěn v prostorách recepce.

Všem návštěvníkům je k dispozici hotelový bazén, jehož voda je ošetřována NaCl a je tak velmi šetrná k pokožce. Ani v zimě se na Lipně nudit nebudete, přímo v městečku Frymburk se totiž nachází lyžařský vlek na Martě, který je velmi vhodný pro začínající lyžaře a děti.  Vesele se zde také sáňkuje a bobuje. Zkušenější lyžaři mohou své umění prověřit v 7 km vzdáleném areálu Lipno, který patří mezi nejmodernější střediska u nás.

Ubytování Frymburk – hotel Maxant udělá maximum pro vaši příjemnou dovolenou na Lipně.

 

Jaké výhody vám přináší dovolená Jeseníky

Tags: dovolená jeseníky | Jeseníky | ubytování Jeseníky

Už vás nebaví podporovat cizí zemi v cestovním ruchu, když i česká ekonomika si zaslouží příjmy z toho, jaké možnosti svým turistům nabízí? Zejména v cykloturistice a v pěší turistice jsme světovými mistry, a proto jsou také mnohá zařízení a celá infrastruktura prakticky po celé zemi přizpůsobena k obrazu ideálně vyhovujícímu právě turistům. Příkladem nám skvěle poslouží Jeseníky, ve kterých najdeme opravdu vše. Pokud je dovolená Jeseníky tím, co máte letos ať už sami, či s rodinou nebo přáteli v plánu, můžete se těšit na mnohé radosti. Ať už se totiž chystáte zvolit tradiční ubytování Jeseníky v horských hotelích, nebo speciálních vybavených i wellness, to vše je vám k dispozici. Berete si s sebou kolo a to, co vás zajímá nejvíce, jsou cyklotrasy? Chcete více adrenalinu a toužíte po tom vyřádit se v bikeparku? Nedovedete si představit den bez bruslí, a proto hledáte krásné inline trasy? To vše vám dovolená Jeseníky nabízí a mnohé další, tak neváhejte a poznávejte i tyto kouty naší země.

 

Hotely a apartmány v Jeseníkách

Tags: apartmány Jeseníky | hotely jeseníky | ubytování v jeseníku

Rozhodli jste se, že letošní dovolenou strávíte v České republice a to nejen z toho důvodu, že chcete více podporovat český turistický ruch, ale už vás přestaly bavit dovolené na lehátku u moře? Jistě všechny možnosti dovolené mají něco do sebe, ale nejspíš žádnou českou povahu nebaví neustále vylehávat u vyhřátého bazénu a vysedávat u baru v horku. Ani za celý lidský život nelze poznat veškeré krásy a zákoutí České republiky a proto si možná letos říkáte, že byste si našli ubytování v Jeseníku, abyste mohli pomalu ale jistě začít poznávat i tento krásný horský kout naší překrásné vlasti. K dispozici jsou vám samozřejmě různé hotely Jeseníky a záleží prakticky jen na vás, jaké jsou vaše konkrétní požadavky na to, jak by mělo ideální a příjemné ubytování na vaší dovolené vypadat. Pokud jedete s celou rodinou, pak vás možná nadchnou více apartmány Jeseníky než rozballit si stan v kempu, nicméně to vše záleží jen na vás, co si nakonec vyberete. Důležité je, že si dovolenou v Jeseníkách užijete s radostí.

 

Ubytování v turistické oblasti CHKO Broumovsko - Adršpach

Tags: Adršpach | Adršpachy | Adršpašské skály | apartmán | broumovské stěny | Broumovsko | penzion | ubytování

Turistická oblast CHKO Broumovsko je velmi malá svoji rozlohou, zato však veliká svým bohatstvím. Na malém kousku naší země najdou turisté mnoho zajimavého. Nejznámnějším místem jsou Teplicko - adršpašské skály. Méně známé jsou Broumovské stěny, Ostaš a Broumovský klášter. 

V srdci Broumovska byl v roce 1996 postaven rodinný penzion. V současné době areál penzionu Selský dvůr nabízí ubytování ve 14-ti pokojích. Mezi nimi jsou dvoulůžkové pokoje s přistýlkami, komfortně vybavená studia a dále pak prostorné apartmány pro rodiny či náročnější klientelu. Vše je vybaveno stylovým dřevěným nábytkem. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a vybavené kuchyňky včetně lednic, mikrovlnky a rychlovarné konvice. Apartmány mají dvě místosti. V jedné je kompletně vybavená kuchyň s jídelním stolem a obývací kout. V druhé místnosti je dvoulůžkové postel s přistýlkou. Zde je dostatek místa na přidání dětské postýlky nebo další přistýlky.   

K penzionu patří rozsáhlá zahrada s dětským hřištěm, volejbalovým hřištěm, ohništěm. Po celodenní tůře je velmi příjemné dojít na vyhlídku u křížku, která je asi 1 km za penzionem. Cestou v louce můžou hosté pozorovat pasoucíse krávy s telaty, klisničku s hříbětem nebo srnky a zajíce. Výhled od lavičky je pestrý, jsou vidět Broumovské stěny, Ostaš, kopce nad Náchodem a Gory Stolowe v Polsku. 

Pokud někdo chce strávit klidnou rodinnou dovolenou, ať přijede na Selský dvůr. Personál tohoto ubytovacího zařízení poradí, kam na výlet a pomůže s případnými problémy. 

 

Jednička mezi wellness hotely v Jeseníkách

Tags: firemní akce ubytování | ubytování Jeseníky | wellness hotely

Chystáte se na jarní dovolenou, neboť vás vyčerpávají ty neustálé změny počasí a místo toho, aby vás povzbuzovalo přicházející jaro se spíš děje to, že vás neustále ubíjí změny z teplejších dnů na ty chladnější a naopak? Je přirozené, že váš organismus to nesnáší příliš dobře, a proto je skvělou volbou v tomto přechodu mezi ročními obdobími využít wellness hotely. Ty se hodí nejen pro váš osobní odpočinek, ale také jako firemní akce ubytování, ať se jedná o relaxační teambulding nebo o školení. Důležitá je také lokalita, kterou si vyberete. Nejlepší je taková, kde budete mít klid, abyste si odpočinuli co nejvíce a pokud máte rádi hory a čerstvý vzduch, tak se pro vás skvěle hodí ubytování Jeseníky. V rámci nich vám představujeme jeden z nejlepších místních wellness hotelů, a to Horský hotel Sněženka, který si zamilujete již při příjezdu a budete nadšeni, jakého servisu se vám bude dostávat a rádi se budete vracet právě na toto místo. Užijte si odpočinku a naberte nové síly pro nadcházející jaro ve Sněžence.

 
Více článků...