Prezentace služeb

Prezentace služeb neodmyslitelně patří k jakékoli prosperující společnosti, a proto využijte efektivně své prezentace služeb a propagujte ji pomocí článků.

Nové služby > Volný čas > Lageon.cz - strategická hra zdarma

Lageon.cz - strategická hra zdarma

Tags: browser game | game | hra na hrdiny | lageon | online hra | rpg | strategie | webová hra | webové hry

Tuto originální českou online hru charakterizuje skvělá hratelnost a originalita. Podobné online hry od nezávislých tvůrců nejsou na internetu příliš běžné. Jako obvykle začínáte se slabým hrdinou a malou osadou., kterou postupně vylepšujete a tím zvyšujete svůj příjem ve 4 surovinách a penězích z daní obyvatel.

Při tvoření hrdiny máte na výběr z 5 povolání (voják, zbrojmistr, ekonom, vědec a kněz). Každé povolání je zaměřeno jinak a přináší různé bonusy ve hře.  Za každý posun v úrovni svého hrdiny dostanete 5 b, které můžete rozdělit mezi své vlastnosti (síla, obratnost, odolnost, inteligence, charisma), které ovlivňují některé aspekty hry, jako jsou útok, obrana, počet životů, bonusy na produkci nebo lepší porozumění s obyvateli a armádou. Dalším novým prvkem je výběr vlastního místa na mapě, nemusíte tak trpět tím, že vás systém „blbě“ umístí. Navíc máte možnost si město dokonce přestěhovat, např. pokud se později přidáte do nějaké aliance a budete chtít být blíže svým spolubojovníkům.

Tímto jsem také naznačil, že nemusíte být pouze individualistou a často tedy farmou, ale můžete se zapojit do nějaké aliance nebo si ji i založit a užít si více interaktivní zábavy. Výborným prvkem je alianční společné dobývání speciálních měst, mezi nimi najdete třeba Théby, Athény i Spartu.  Koordinace a taktika je v těchto velkých bitvách velmi důležitá a zažijete střet armád čítající tisíce jednotek. Těchto měst je 30 a dobytím posledního města Sparta se aliance stane vítězem světa.

Co se týká individuální online webové strategické hry s prvky rpg, máte spoustu možností, od klasického stavění budov a vylepšování ekonomiky např. výzkumy, ale i možnost vylepšovat dočasně v chrámech spoustu oblastí ve hře. Každou 1h lze navštěvovat Labyrint, kde můžete najít poklady, bojovat s netvory nebo získávat slávu či speciální ambrozii – pokrm bohů. Za ambrozii si můžete v obchodě pořídit 2 speciální talismany, kromě klasických, kterých je 25. Dále tu je speciální budova – Věštírna, kde můžete s hrdinou plnit úkoly, kterých je opravdu velké množství. Za plnění úkolů je možné získávat také velké odměny a tím si urychlit svůj rozvoj.

Samozřejmě můžete plenit své okolí a k tomu máte k dispozici (po výzkumu a výcviku) až 14 druhů jednotek, od pěších, střeleckých, jezdeckých až po katapult a beranidlo, které vám pomůže zdolávat opevnění cizích měst. Své vojsko můžete vylepšovat v kovárně nebo i výzkumem a modlitbami v chrámu. Pro ochranu před cizími pleniteli můžete vybudovat a vylepšovat svůj úkryt.

Samozřejmě jako i v dalších hrách tohoto druhu si můžete pořídit premium výhody za diamanty, jako jsou různí bohové a artefakty. Velké pozitivum hry je, že tyto diamanty obdržíte také v průběhu hry za plnění úkolů nebo můžete přivést svého kamaráda a za to dostanete odměnu v podobě diamantů. Často jsou také speciální nabídky, soutěže a samozřejmě ceny pro vítěze v kategoriích hrdinů.

Absolutní novinkou vydaného updatu 1.3 je 8 speciálních událostí, které náhodně ovlivňují celý svět (tedy všechny hráče stejně). Jejich výskyt a trvání je zcela náhodné a dokáže pěkně zpestřit děj této online hry.

Tady je výčet všech hlavních možností  :

 

Základní možnosti pro všechny hráče

1. 5 různých povolání
2. 200 úkolů pro hrdinu
3. každou 1h lze navštívit Labyrint, zde můžete najít poklady nebo bojovat s netvory
4. 4 produkční budovy, do 30. úrovně
5. 12 dalších budov
6. 14 druhů jednotek
7. 42 výzkumů v akademii
8. 26 modliteb v chrámu
9. 27 talismanů

10. 8 speciálních událostí
11. až 30 členů v Alianci
12. 30 měst Lageonu na pokoření (pro aliance)
13. 4 velké slavnosti za které dostanete celkem 60 diamantů
14. dalších 40 diamantů lze získat také za splnění úkolů
15. osobní pokladnice diamantů je společná pro všechny světy ve kterých má hráč účet
16. referenční link pro přivedení nových hráčů = dostanete až 30 diamantů

Premium výhody za diamanty

1. 10 bohů
2. 21 artefaktů
3. možnost okamžitě dostavět budovu
4. častější návštěva Labyrintu a výměna surovin v obchodě


Cena diamantů je velmi příznivá, někdy jsou zvláštní bonusové akce. Možnost nákupu diamantů přes běžný účet, sms, paypal i moneybookers.

Ceny pro vítěze

3 nejlepší hrdinové budou zapsáni do síně slávy a navíc obdrží 50,30 a 20 diamantů.
Všichni členové aliance, která jako první dobude město Sparta dostanou 30 diamantů a tato aliance bude také zapsána do síně slávy.

Rozdělení světů

Classic - doba hraní 5-6 měsíců (nový svět je spuštěn dle počtu hráčů)
Speed - doba hraní 2-3 měsíce (nový svět je spuštěn po dohrání předchozího)

 

Tak přijďte a zahrajte si tuto skvěle hratelnou strategii i online se svými přáteli!