Prezentace služeb

Prezentace služeb neodmyslitelně patří k jakékoli prosperující společnosti, a proto využijte efektivně své prezentace služeb a propagujte ji pomocí článků.

Nové služby > Zdraví > Masáže a odstranění počátečních rozpaků

Masáže a odstranění počátečních rozpaků

Tags: masaze | sportovni masaz | tejpování

Stud a rozpaky pramení z větší části z předsudků a to jak o sobě samých, tak také o druhých. Ať už v pracovním či osobním životě. Jsme někdy zbytečně sebekritičtí sami k sobě. Kolikrát jste si před masáží říkali „nebude se mi smát, že mám pár kilo na víc?“ nebo „je mé tělo ideální?“ a pak jste si to raději s masáží rozmysleli. Přitom tyto obavy vůbec nejsou na místě. Profesionální masér je terapeut, lékař pro vaše svaly a leckdy i duši. Nezkoumá vzhled vašeho těla tak, jak si spousta lidí myslí a zkoumá pouze rozložení svalů a kostí, proto aby věděl, kde a v jaké intenzitě má masírovat.

Masér je člověk, který Vám chce pomoci od svalové únavy nebo bolesti. V žádném případě to není porotce, aby Vás jakkoliv hodnotil nebo měl jakékoliv nevhodné poznámky. To samé se týká doteků, některé ženy se mohou stydět, že na ně sahá cizí muž a to platí i u mužů, kteří mají zvláštní pocit, že na ně sahá osoba stejného pohlaví. Všechny tyto předsudky a rozpaky máme jen ve svých hlavách. Každý dotek má svůj přesný význam vycházející z metodických pokynů pro konkrétní typ masáže a vlastní praxe, jinými slovy, sportovní masáž není žádné osahávání a „očumování“. Proto se zbavme předsudků a zbytečného strachu, který nás jen svazuje a znemožňuje nám poznávat spoustu nových věcí. Budu rád, pokud vyzkoušíte mé služby profesionálního sportovního maséra a uvidíte, že se nemáte čeho bát.

Nabízím klasické sportovní masáže, regenerační masáže, Breussovu masáž a tejpování. Vše v profesionální masérně na Praze 12 přímo ve fitness centru, nebo je možné si mé služby objednat k Vám domů.

Více na mém webu www.sportrehab.cz 

Jakub